Kemppi Australia Pty Ltd

Adresse

Adresse

Kemppi Australia Pty Ltd
13 Cullen Place
Smithfield NSW 2164 Sydney
Smithfield
Australia

Postadresse

Postadresse

P.O. BOX 5256
Greystanes NSW 2145
Australia

Salg

Paul McVicar

Greg Ferguson Kemppi Oy

Greg Ferguson

David Coleman Kemppi Oy

David Coleman

  • National Dealer Manager & Regional Sales Manager, Queensland & Northern Territory
  • Brisbane
  • Tlf. +61 4 38784287
  • david.coleman@kemppi.com
  • Språk: EN
Michael Sargeant Kemppi Oy

Michael Sargeant

Jules Lay Kemppi Oy

Jules Lay

  • Sales and Marketing assistant / IT Co-ordinator
  • Tlf. +61 2 87852003
  • jules.lay@kemppi.com
  • Språk: EN
Matt Heron Kemppi Oy

Matt Heron

  • Regional Sales Manager, New Zealand
  • Tlf. +64 2 20200626
  • matt.heron@kemppi.com
  • Språk: EN
  • Ansvarlig for land: New Zealand

Kundestøtte, Vedlikehold

Matt Clark Kemppi Oy

Matt Clark

  • Regional Sales Manager NSW & Service Manager, Repair & Maintenance
  • Tlf. +61 4 09784287
  • matt.clark@kemppi.com
  • Språk: EN
Tushar Patel Kemppi Oy

Tushar Patel

Kundestøtte, Sveisetjenester

Nathan  Kratzer Kemppi Oy

Nathan Kratzer

  • Welding Technician, Technical Sales Representative Queensland, Nth Queensland
  • Brisbane
  • Tlf. +61 438 763842
  • nathan.kratzer@kemppi.com
Mike Burt Kemppi Oy

Mike Burt

  • Welding Technician, Technical Sales Representative New Zealand
  • Auckland
  • Tlf. +64 274 890641
  • mike.burt@kemppi.com
Blake McDonald Kemppi Oy

Blake McDonald

Administrasjon

Paul McVicar

Foregangsbedriften innen lysbuesveising

Kemppi er en utviklingsleder innen sveisebransjen. Vi er forpliktet til å øke kvaliteten og produktiviteten på sveising ved å kontinuerlig utvikle lysbuen. Kemppi leverer avanserte produkter, digitale løsninger og tjenester for profesjonelle fra industrisveiseselskaper til kontraktører. Brukervennligheten og påliteligheten til produktene er det retningsgivende prinsippet vårt. Vi samarbeider med et svært dyktig partnernettverk som dekker over 70 land for å gjøre ekspertisen lokalt tilgjengelig. Kemppi, som har hovedkontor i Lahti i Finland, sysselsetter nesten 800 profesjonelle i 17 land, og har en omsetning på 140 millioner euro.

Kemppi – Designed for welders

Lukk

Tekniske spesifikasjoner