Kemppi Australia Pty Ltd

Adres

Adres

Kemppi Australia Pty Ltd
13 Cullen Place
Smithfield NSW 2164 Sydney
Smithfield
Australia

Adres pocztowy

Adres pocztowy

P.O. BOX 5256
Greystanes NSW 2145
Australia

Sprzedaż

Paul McVicar

  • Acting Managing Director and National Sales Manager
  • Melbourne
  • Tel. +61 4 38784710
  • paul.mcvicar@kemppi.com
  • Języki: EN
Greg Ferguson Kemppi Oy

Greg Ferguson

  • Regional Sales Manager, Western Australia & Northern Territory
  • Perth
  • Tel. +61 4 17040007
  • greg.ferguson@kemppi.com
  • Języki: EN
David Coleman Kemppi Oy

David Coleman

  • Regional Sales Manager, Queensland & Papua New Guinea
  • Brisbane
  • Tel. +61 4 38784287
  • david.coleman@kemppi.com
  • Języki: EN
Michael Sargeant Kemppi Oy

Michael Sargeant

  • Sales Assistant & Tech Support, Australia, New Zealand, & the Pacific Islands
  • Tel. +61 2 87852000
  • micheal.sargeant@kemppi.com
  • Języki: EN
Jules Lay Kemppi Oy

Jules Lay

  • Sales Assistant & Tech Support, Australia, New Zealand, & the Pacific Islands
  • Tel. +61 2 87852003
  • jules.lay@kemppi.com
  • Języki: EN
Matt Heron Kemppi Oy

Matt Heron

  • Regional Sales Manager, New Zealand
  • Tel. +64 2 20200626
  • matt.heron@kemppi.com
  • Języki: EN
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Nowa Zelandia

Obsługa klienta, konserwacja

Matt Clark Kemppi Oy

Matt Clark

Tushar Patel Kemppi Oy

Tushar Patel

Waldemar Radomski  Kemppi Oy

Waldemar Radomski

Obsługa klienta, usługi spawalnicze

Nathan  Kratzer Kemppi Oy

Nathan Kratzer

  • Welding Technician, Technical Sales Representative Queensland, Nth Queensland
  • Brisbane
  • Tel. +61 438 763842
  • nathan.kratzer@kemppi.com
Mike Burt Kemppi Oy

Mike Burt

  • Welding Technician, Technical Sales Representative New Zealand
  • Auckland
  • Tel. +64 274 890641
  • mike.burt@kemppi.com
Blake McDonald Kemppi Oy

Blake McDonald

  • Welding Technician, Technical Sales Representative Victoria, South Australia, Tasmania
  • Melbourne
  • Tel. +61 287 852000
  • blake.mcdonald@kemppi.com

Administracja

Paul McVicar

  • Acting Managing Director and National Sales Manager
  • Melbourne
  • Tel. +61 4 38784710
  • paul.mcvicar@kemppi.com
  • Języki: EN
Zamknij

Dane techniczne