Adres

Adres

Kemppi GmbH
Perchstetten 10
35428 Langgöns
Niemcy

Lokalne media społecznościowe

Lokalne media społecznościowe

Sprzedaż

Thomas Kraft

  • Sales Manager Key Account & Solutions
  • Tel. +49 173 6516011
  • thomas.kraft@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy

Norbert Pfleger

  • Sales Manager, Austria
  • Tel. +43 676 3832728
  • norbert.pfleger@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Austria
Henri Stach Kemppi Oy

Henri Stach

  • Regional Sales Manager, North-East Germany
  • Tel. +49 173 6516014
  • henri.stach@kemppi.com
  • Języki: DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy
Christian Müller-Quentin Kemppi Oy

Christian Müller-Quentin

Patricia Hoepfel Kemppi Oy

Patricia Hoepfel

  • Sales Assistant
  • Tel. +49 6403 7792170
  • patricia.hoepfel@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria
Anja Kraeft Kemppi Oy

Anja Kraeft

  • Teamleader Internal Sales & Marketing
  • Tel. +49 6403 7792130
  • anja.kraeft@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria

Jessica Heß

  • Marketing, IT & Sales Assistant
  • Tel. +49 6403 7792183
  • jessica.hess@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria

Obsługa klienta, konserwacja

Thomas Heitmann Kemppi Oy

Thomas Heitmann

  • Service Manager, Repair & Maintenance
  • Tel. +49 173 6636019
  • thomas.heitmann@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria
Ralf Köhler Kemppi Oy

Ralf Köhler

  • Service Technician, Repair & Maintenance
  • Tel. +49 173 6665980
  • ralf.kohler@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria

Obsługa klienta, usługi spawalnicze

Götz Jackisch

Götz Jackisch

  • Manager Welding Department EWS/IWM
  • Tel. +491736516010
  • goetz.jackisch@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria
Michael Barzel

Michael Barzel

  • Welding Technician
  • Tel. +49 173 6516017
  • michael.barzel@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy
Thomas Käferböck

Thomas Käferböck

  • Welding Technician
  • Tel. +436502016420
  • thomas.kaferbock@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Austria, Niemcy

Marketing i komunikacja

Anja Kraeft Kemppi Oy

Anja Kraeft

  • Teamleader Internal Sales & Marketing
  • Tel. +49 6403 7792130
  • anja.kraeft@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria

Jessica Heß

  • Marketing, IT & Sales Assistant
  • Tel. +49 6403 7792183
  • jessica.hess@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria

Administracja

Joachim Kalwe Kemppi Oy

Joachim Kalwe

  • Geschäftsführer
  • Tel. +49 173 6516013
  • joachim.kalwe@kemppi.com
  • Języki: EN, DE
  • Osoby odpowiedzialne w poszczególnych krajach: Niemcy, Austria
Zamknij

Dane techniczne