Kemppi Australia Pty Ltd

Osoite

Osoite

Kemppi Australia Pty Ltd
Unit 2 463 Victoria Street
Wetherill Park NSW 2164 Sydney
Smithfield
Australia

Postiosoite

Postiosoite

P.O. BOX 5256
Greystanes NSW 2145
Australia

Myynti

Paul McVicar

Greg Ferguson Kemppi Oy

Greg Ferguson

David Coleman Kemppi Oy

David Coleman

  • National Dealer Sales Manager & Regional Sales Manager, Queensland & Northern Territory
  • Brisbane
  • Puh. +61 4 38784287
  • david.coleman@kemppi.com
  • Kielet: EN
Michael Sargeant Kemppi Oy

Michael Sargeant

Jules Lay Kemppi Oy

Jules Lay

  • Sales and Marketing assistant / IT Co-ordinator
  • Puh. +61 2 87852003
  • jules.lay@kemppi.com
  • Kielet: EN
Matt Heron Kemppi Oy

Matt Heron

  • Regional Sales Manager, New Zealand
  • Puh. +64 2 20200626
  • matt.heron@kemppi.com
  • Kielet: EN
  • Vastaa maista: Uusi-Seelanti
Emil Dela Cruz Kemppi Oy

Emil Dela Cruz

Asiakastuki, hallinto

Ruby Geisler Kemppi Oy

Ruby Geisler

Asiakastuki, huolto

Matt Clark Kemppi Oy

Matt Clark

  • Key account Manager & Service Manager, Repair & Maintenance
  • Puh. +61 4 09784287
  • matt.clark@kemppi.com
  • Kielet: EN

Asiakastuki, hitsauspalvelut

Nathan  Kratzer Kemppi Oy

Nathan Kratzer

  • Welding Technician, Technical Sales Representative Queensland, Nth Queensland
  • Brisbane
  • Puh. +61 438 763842
  • nathan.kratzer@kemppi.com
Mike Burt Kemppi Oy

Mike Burt

  • Automation Specialist AU/NZ, Technical Sales/Demonstrations NZ
  • Auckland
  • Puh. +64 274 890641
  • mike.burt@kemppi.com
Stuart Orr Kemppi Oy

Stuart Orr

  • Welding Demonstrator Victoria, South Australia, Tasmania
  • Puh. +61 4 17141678
  • stuart.orr@kemppi.com
  • Kielet: EN

Hallinto

Paul McVicar

Kaarihitsauksen edelläkävijä

Kemppi on kaarihitsausteollisuuden muotoilujohtaja. Olemme sitoutuneet parantamaan hitsauksen laatua ja tuottavuutta valokaaren jatkuvalla kehittämisellä. Kemppi toimittaa edistyksellisiä tuotteita, digitaalisia ratkaisuja ja palveluita ammattilaisille teollisuushitsausyrityksistä yksittäisiin urakoitsijoihin. Tuotteiden käytettävyys ja luotettavuus ovat ohjenuoramme. Kokenut kumppaniverkostomme kattaa yli 70 maata, jotta sen asiantuntemus on aina paikallisesti saatavilla. Kempin pääkonttori sijaitsee Lahdessa ja liikevaihtomme on 178 miljoonaa euroa. Työllistämme lähes 800 asiantuntijaa 17 maassa.

Kemppi – Designed for welders

Sulje

Tekniset tiedot