Kemppi Australia Pty Ltd

Adress

Adress

Kemppi Australia Pty Ltd
13 Cullen Place
Smithfield NSW 2164 Sydney
Smithfield
Australien

Postadress

Postadress

P.O. BOX 5256
Greystanes NSW 2145
Australien

Försäljning

Paul McVicar

Greg Ferguson Kemppi Oy

Greg Ferguson

David Coleman Kemppi Oy

David Coleman

  • National Dealer Manager & Regional Sales Manager, Queensland & Northern Territory
  • Brisbane
  • Tel. +61 4 38784287
  • david.coleman@kemppi.com
  • Språk: EN
Michael Sargeant Kemppi Oy

Michael Sargeant

Jules Lay Kemppi Oy

Jules Lay

  • Sales and Marketing assistant / IT Co-ordinator
  • Tel. +61 2 87852003
  • jules.lay@kemppi.com
  • Språk: EN
Matt Heron Kemppi Oy

Matt Heron

  • Regional Sales Manager, New Zealand
  • Tel. +64 2 20200626
  • matt.heron@kemppi.com
  • Språk: EN
  • Ansvarar för länderna: Nya Zeeland

Teknisk support, underhåll

Matt Clark Kemppi Oy

Matt Clark

  • Regional Sales Manager NSW & Service Manager, Repair & Maintenance
  • Tel. +61 4 09784287
  • matt.clark@kemppi.com
  • Språk: EN
Tushar Patel Kemppi Oy

Tushar Patel

Teknisk support, svetstjänster

Nathan  Kratzer Kemppi Oy

Nathan Kratzer

  • Welding Technician, Technical Sales Representative Queensland, Nth Queensland
  • Brisbane
  • Tel. +61 438 763842
  • nathan.kratzer@kemppi.com
Mike Burt Kemppi Oy

Mike Burt

  • Welding Technician, Technical Sales Representative New Zealand
  • Auckland
  • Tel. +64 274 890641
  • mike.burt@kemppi.com
Blake McDonald Kemppi Oy

Blake McDonald

Administration

Paul McVicar

Föregångare inom bågsvetsning

Kemppi är ledande inom design av bågsvetsutrustning. Vi vill öka kvaliteten och produktiviteten vid svetsning genom att hela tiden fortsätta att utveckla ljusbågen. Kemppi tillhandahåller avancerade produkter, digitala lösningar och tjänster till allt från industriella svetsföretag till enskilda entreprenörer. Vår ledstjärna är att våra produkter ska vara lättanvända och pålitliga. Vi ser till att vår expertis finns tillgänglig lokalt genom att samarbeta med ett mycket kvalificerat partnernätverk som täcker över 70 länder. Kemppi har sitt huvudkontor i Lahtis i Finland. Företaget har nästan 800 anställda i 17 länder och en omsättning på 140 miljoner euro.

Kemppi – Designed for welders

Stäng

Tekniska data